×

Ostrzeżenie

JFTP::write: Błędna odpowiedź.

TORBEN SONDERGAARD CZ. 2

Polskie napisy dostępne są w ustawieniach filmu na YouTube'ie. Druga część wywiadu z Torbenem Sondergaard. Bohater odcinka opowiada w niej o tym, jak praktycznie być uczniem Jezusa wbrew obowiązującym schematom i ludzkim tradycjom. Tłumaczy również w jaki sposób Jezus buduje swój Kościół gromadząc ludzi, którzy radykalnie chcą za Nim iść.

TORBEN SONDERGAARD CZ. 1

Polskie napisy dostępne są w ustawieniach filmu na YouTube'ie. Torben Sondergaard to ewangelista przeniesiony do naszych czasów wprost z Dziejów Apostolskich. Uzdrowienia, uwolnienia oraz publiczne chrzty są dla niego codziennością. Jego pasją jest aktywowanie innych ludzi do życia w mocy Ducha Świętego. Zawsze podkreśla, że takie życie nie jest tylko dla…

Jakub Kamiński

Były piłkarz Lechii Gdańsk, dziś ewangelista, którego słuchają ludzie wierzący i niewierzący. Jedno spotkanie z Bogiem spowodowało, że porzucił karierę piłkarską dla - jak sam mówi - „czegoś mocniejszego”. Posłuchajcie historii Kuby Kamińskiego w nowym odcinku Na poddaszu.

HEIDI BAKER

Heidi 22 lata temu wyruszyła wraz z mężem do Mozambiku, by głosić ewangelię "tym najmniejszym" - ubogim, sierotom i wdowom. Docierają do najdalszych zakątków kraju ucząc o Jezusie. Ich służba znana jest z praktycznej miłości oraz licznych uzdrowień, znaków i cudów - jak za czasów Dziejów Apostolskich. Poza głoszeniem ewangelii…

WIZJA ARTURA PAWŁOWSKIEGO

Film o wizji Artura Pawłowskiego oraz towarzyszących jej zdarzeniach. W tym nagraniu Artur opisuje niezwykle szczegółowo swoją otwartą wizję ostatnich dni życia Jezusa. Mamy nadzieję, że ta opowieść pomoże Wam przeżyć i zrozumieć głębiej to, co wydarzyło się na krzyżu 2000 lat temu i to, jak wielka jest Boża Miłość.