×

Ostrzeżenie

JFTP::write: Błędna odpowiedź.

TY TEŻ MOŻESZ USŁYSZEĆ BOŻY GŁOS. DOWIEDZ SIĘ JAK (WIDEO)

Myślisz, że nie słyszysz Boga? Niemożliwe. On codziennie angażuje nas w swoje sprawy cichym szeptem, delikatnym obrazem, nagłą myślą. Nikogo nie trzyma z dala, na dystans. Jego żywe, objawione słowo, posłane specjalnie dla nas - słowo rhema - jest blisko.

​„​Blisko ​C​iebie jest ​s​łowo​ (rhema)​, w ustach twoich i w sercu twoim​” - Rzym 10:8

​To świeże, dzisiejsze słowo prorocze czy słowo poznania dla Ciebie, Twoich bliskich, znajomej fryzjerki, kelnerki czy pani w sklepie jest w Twoim sercu i na Twoich ustach. Jutro otrzymasz całkiem nowy zestaw. Taki dobry jest Bóg. Tysiące chrześcijan codziennie niesie słowa, które tylko czekają by wykonać swoją pracę w sercu kolejnej osoby. Słowa takie jak Jezusa do Samarytanki przy studni.

Chodzi tylko o to, by je rozpoznać pośród zgiełku świata​.​​

Agata Wartak

Z wykształcenia psycholog, z zawodu kierownik produktu w międzynarodowej firmie, z powołania - dziewczyna Jezusa ;) Niezłomnie dąży do głębszego poznania Boga, doświadczając Jego rzeczywistości - znaków, cudów i uzdrowień - w swoim życiu i w życiu ludzi, których spotyka. Miłość do Boga rozbudziło w 2009 roku świadectwo protestanckiego biskupa Kirby'ego de Lanerolle oraz jego żony Fiony. Małżeństwo z odwagą i szacunkiem służy Kościołowi na Sri Lance oraz lokalnej społeczności pośród licznych przejawów nadnaturalnego Bożego działania.