×

Ostrzeżenie

JFTP::write: Błędna odpowiedź.

IHOP LEPSZY NIŻ DISNEYLAND. RELACACJA Z KANSAS CITY

Do Kansas City przyjechałam razem ze swoimi córkami. Gabi i Aniela są zafascynowane tym, co tu się dzieje. Uwielbiam patrzeć na zapał Anieli mojej 13-latki, która spędza całe godziny w pokoju modlitwy i jest szczęśliwa. Bardziej niż w Disneylandzie. To znak czasu. Dzieci nasze chcą być tam, gdzie jest poruszenie serc na głos zapowiedzi tego, że Pan powróci. 

Zaprosił nas tu Lenny Laguardia, który jest pod wrażeniem tego, co robimy w Polsce jako Armia Dzieci. Zostałam poproszona, aby poprowadzić nauczanie w CHILDREN'S EQUIPPING CENTER IHOPP KC. Był to wekendowy serwis dla dzieci w wieku od 7-12 lat. Lubię nauczać dzieci. Na początku, kiedy zaczynaliśmy ARMIĘ DZIECI robiłam to rzadko, raczej tylko wtedy, kiedy nie było nikogo innego. Sporo czasu zajęło mi przejście ze świadomości osoby zwołującej ARMIĘ DZIECI do osoby, która podejmuje służbę głoszenia im słowa pośród znaków i cudów. Przełomem dla mnie było, kiedy mój nastoletni syn Rafaf prorokował nade mną, że Bóg chce mnie w ten sposób używać. Prorokował, że będę miała dla nich autorytet nauczycielski. Przyjęłam to i lubię to robić. 

Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek zostanę zaproszona, aby przyjechać do IHOP KC w takim celu. Może to nic wielkiego głosić do dzieciaków. Ale widząc to, co dzieje się w rzeczywistości duchowej wiem, że robię rzeczy, dzięki którym Kościół Chrystusowy przetrwa. Jestem szczęśliwa z tego powodu, że znalazłam się w samym centrum Serca Ojca który kocha dzieci. Moje „tak” dla ARMII DZIECI zmieniło życie moje, mojego małżeństwa, całej mojej rodziny i wielu rodzin, które z zapałem i gorliwością podejmują słowo, aby pozwolić dzieciom przyjść do Jezusa. 

Dużo inspiracji czerpiemy z CEC IHOP KC. Wiele praktycznych wskazówek, historia 15 lat to potęga doświadczeń. ARMIA DZIECI wystartowała 5 lat temu. Wciąż jeszcze odczytujemy szczegóły naszego charyzmatu. Leny Laguardia jest poruszony tym, że to samo poruszenie Ducha Świętego było nezależnie w Kansas City i w Polsce. Z tego powodu tu jestem, aby rozmawiać i dzielić się doświadczeniami.

IMG 2747

IMG 2839

IMG 2752

IMG 2822

 

Anna Saj

Dr nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej. W 1999 roku założyła pierwszy w Polsce Oddział - Posługi Kobiet Katolickich Magnificat w Diecezji Lubelskiej, którego jest koordynatorem, a także wspierała jego rozwój w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, częstochowskiej i katowickiej. Członek ICPE i koordynator Misji Polskiej. W roku 2010 razem z mężem zainicjowała Projekt Armia Dzieci.