×

Ostrzeżenie

JFTP::write: Błędna odpowiedź.

MODLITWA O PRZEBUDZENIE Z UDZIAŁEM BORYSA GRISENKO

  • Napisał 

Dziś (08.04) w Warszawie odbędzie się wyjątkowa modlitwa jedności „SIŁA PRZEBUDZENIA”. Będzie to zakończenie wielkiego modlitewnego tour po Polsce. W spotkaniu weźmie udział m.in. rabin liczącej ponad 2 000 osób wspólnoty Żydów mesjańskich z Kijowa, Borys Grisenko.

Celem modlitwy, która odbędzie się dziś przy ul. Elektronowej, jest duchowe przebudzenie w Polsce i uwolnienie od przeszkód oraz duchów, które stoją na drodze do tego. W jedności zwrócą się do Boga wierzący z różnych kościołów i denominacji: z Polski, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Litwy i Niemiec. W spotkaniu wezmą udział: główny rabin KEMO (Kijowskiej Żydowskiej Mesjańskiej Wspólnoty) - Borys Grisenko oraz starsi zboru : Andriej Lugowski i Tatiana Cierniakowa. W wydarzeniu będą także uczestniczyć grupy uwielbienia i tancerze KEMO.

Modlitwa odbędzie się 8 kwietnia o godz19 w Społeczności Chrześcijańskiej Północ przy ul. Elektronowej 10 Warszawie. Dołączyć do niej można też online. Transmisja w językach polskim i rosyjskim będzie dostępna na Shalomwawa.org, Kemokiev.org/tv, Bog.tv.